SIFIR KM · BMC · Ticari

BMC 417 Kısa Şasi

3.117.072 TL · liste fiyatı aralığı
1 versiyon
BMC 417 Kısa Şasi

BMC 417 Kısa Şasi hakkında

BMC 417 Kısa Şasi, hafif kamyon sınıfında dizel bir ticari araçtır. BMC hafif kamyon serisi 417'nin kısa şasi (4x2) 2026 model versiyonu. 2026 KDV+ÖTV dahil liste fiyatı 3.117.072 TL. Fiyat BMC resmi fiyat listesi'nden alınmıştır; kampanya, donanım ve bayi koşullarına göre değişebilir. Oto Karar bağımsızdır, satış yapmaz.

Teknik özellikler

SegmentTicari
Kasa tipiHafif Kamyon
Versiyon sayısı1 donanım
Yakıt tipiDizel

BMC 417 Kısa Şasi resimleri

BMC 417 Kısa Şasi sıfır km modeline ait dış, iç ve detay fotoğrafları. Görsele tıklayarak büyütebilirsin.

BMC 417 Kısa Şasi gerçek kullanıcı deneyimleri

BMC 417 Kısa Şasi. BMC hafif kamyon serisi 417'nin kısa şasi (4x2) 2026 model versiyonu.

Yukarıdaki değerlendirmeler internetteki (forum, Reddit, Şikayetvar vb.) gerçek kullanıcı paylaşımlarından derlenmiştir; bağlantılardan kaynaklara ulaşabilirsin.

BMC 417 Kısa Şasi versiyonları ve fiyatları

VersiyonYakıtMotorVitesGüçListe Fiyatı
417 Kısa ŞasiDizel3.117.072 TL

Fiyatlar üreticinin güncel sıfır km liste fiyatlarıdır; kampanyalar ve bayi indirimleriyle değişebilir. Oto Karar bağımsızdır, satış yapmaz.

🎬 BMC 417 Kısa Şasi inceleme videoları

YouTube'da BMC 417 Kısa Şasi için öne çıkan inceleme ve test sürüşü videoları — kaydırarak izle.

YENİ BMC 417 HAFİF KAMYON / BU YARIŞA BENDE VARIM DEDİ
BMC 417 Hafif Kamyon
Yeni BMC 417 Hafif Kamyon’a, 750.000 TL’ye 12 ay vade %0 faiz avantajıyla sahip olun!
BMC nin SÜPER yeni KAMYONU
BMC 417 Hafif Kamyonlarımız yolda!
BMC 417 Hafif Kamyon’a, 750.000 TL’ye 12 ay vade %0 faiz avantajıyla hemen sahip olun!
Bmc kamyon tanıtımı (sınav için)

Sık sorulan sorular

BMC 417 Kısa Şasi güncel liste fiyatı 3.117.072 TL. Fiyat, seçilen donanım paketine göre değişir; kampanya ve bayi indirimleri ayrıca uygulanabilir.

BMC 417 Kısa Şasi Soru-Cevap

Bu araçla ilgili merak ettiğini sor; 🛡️ Doğru Karar Ustaları ve topluluk yanıtlasın. Cevaplar herkese açıktır.

BMC 417 Kısa Şasi hakkında soru sor
🛡️ Doğru Karar Ustaları — Dynobil cevaplıyor; topluluk da katkı verir.
Bu araçla ilgili henüz soru yok. İlk soruyu sen sor; 🛡️ Doğru Karar Ustaları yanıtlasın.
Dynobil Oto Ekspertiz

BMC 417 Kısa Şasi beğendin mi? Sıfır da olsa ekspertiz yaptır!

Sıfır araç bile nakliye hasarı, boya–rötuş, PDI eksiği veya yazılım sorunu barındırabilir. Dynobil bağımsız ekspertizle teslim öncesi her şeyi kontrol eder; içiniz rahat teslim alın.

🎁 Ekspertize özel 1 yıl yol yardım hediyeli!
Hemen ekspertiz randevusu al

Aynı segmentte rakip sıfır modeller

← Tüm BMC modelleri